Upratovanie, údržba budov, kosenie, tepovanie, umývanie okien, hodinový manžel

Tepovanie a parné čistenie

Poskytujeme služby tepovania domácností a firiem. Tepujeme sedacie súpravy, kancelárske stoličky, koberce, ale aj postele, vozidlá atď. Pracujeme s kvalitnými tepovacími prostriedkami, kde v 99 % prípadoch vieme garantovať úplné odstránenie nečistôt.

Tepovanie

Ako to funguje?

Špeciálnu čistiacu chémiu na tepovanie pod tlakom vstrekujeme hlboko do tkaniny, koberca alebo látky na sedačke a spoločne s rozpustenými nečistotami odsávame. Profesionálne extrakčné tepovanie okamžite zbavuje tepovaný materiál nečistôt, mastnoty, pachov a roztočov. Vlákna koberca nie sú tak nadmerne zaťažované a nedochádza k ich vytrhávaniu a poškodzovaniu. Pri tepovaní získavajú materiály pôvodné vlastnosti, sviežu vôňu a oživené farby.

Čistenie parou

Parné čistenie je vhodné najmä pri čistení sociálnych zariadení či kuchynských liniek. Čistenie parou resp. parný lúč s teplotou viac ako 175 stupňov celzia sa dostane aj na miesta, ktoré nie sú bežne dostupné, ako napríklad odpad v kuchynskej linke. Parné čistenie však nie je vhodné pre všetky druhy materiálov.

Flexibilita

Samozrejmosťou je poskytovať danú službu aj v teréne. Prídeme za vami kde vám to bude vyhovovať. Náš tím je pripravený vyraziť podľa požiadaviek klienta.

Mám záujem

napíšte nám
kontaktujte nás
Upratovanie, údržba budov, kosenie, tepovanie, umývanie okien, hodinový manžel