Tepovanie a parné čistenie

V našej spoločnosti sme oddaní poskytovaniu vynikajúcich služieb v oblasti tepovania kobercov, sedačiek a parného čistenia, s dôrazom na hĺbkové odstránenie nečistôt a efektívnu dezinfekciu. Dovoľte nám priniesť sviežosť a čistotu do vášho domova alebo podniku. 


Tepovanie, Čistenie a Dezinfekcia

Vítame vás v Svete Čistoty:

Tepovanie Kobercov

Tepovanie Sedačiek

Parné Čistenie

Obnovte život a krásu vašich kobercov pomocou našich špičkových tepovacích služieb. S použitím moderných technológií a špecializovaných čistiacich prostriedkov sa postaráme o odstránenie škvŕn, alergénov a nepríjemných zápachov.

Vaše obľúbené sedačky si zaslúžia špeciálnu starostlivosť. S naším tepovaním sedačiek získajte nielen čistotu, ale aj obnovte ich pôvodný vzhľad. Bez ohľadu na typ látky alebo veľkosť nábytku, sme pripravení poskytnúť profesionálnu starostlivosť.

Hĺbkové čistenie pomocou pary je naším špecialitným nástrojom na odstránenie nečistôt a mikroorganizmov. Nielenže čistíme povrchy, ale aj dezinfikujeme, čím zabezpečujeme zdravé a bezpečné prostredie vo vašom domove alebo kancelárii.


Prečo Si Vybrať Nás?

Expertíza a Profesionalizmus

Špičková Technológia

Rýchlosť a Flexibilita

Náš tím skúsených odborníkov je oddaný poskytovaniu vynikajúcich výsledkov. Máme bohaté skúsenosti v oblasti tepovania, čistenia a dezinfekcie.

Využívame najnovšie technológie a certifikované čistiacie prostriedky na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Naša technológia je šetrná k životnému prostrediu.

Rozumieme rýchlemu tempu života a pracujeme s flexibilitou, aby sme vyhoveli vašim potrebám. Naše služby sú rýchle, efektívne a prispôsobujeme sa vášmu harmonogramu.

Bezpečnosť a Dezinfekcia

V dnešnej dobe je bezpečnosť našich zákazníkov prioritou. Naša dezinfekčná služba zahŕňa účinné postupy, ktoré pomáhajú eliminovať mikroorganizmy a poskytujú čisté prostredie.

Čistenie parou

Parné čistenie je vhodné najmä pri čistení sociálnych zariadení či kuchynských liniek. Čistenie parou resp. parný lúč s teplotou viac ako 175 stupňov celzia sa dostane aj na miesta, ktoré nie sú bežne dostupné, ako napríklad odpad v kuchynskej linke. Parné čistenie však nie je vhodné pre všetky druhy materiálov.

Čistenie parou Všetky ťažko dostupné miesta 100% hygienické
Čistenie parou Dodržané všetky postupy

Tepovanie, Čistenie a Dezinfekcia 

Naše práce

Tepovanie Tepovanie mastných fľakov

Kontaktuje nás

Ak hľadáte spoľahlivé a profesionálne tepovanie kobercov, sedačiek a parné čistenie, sme tu pre vás. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre bezplatnú konzultáciu a individuálnu ponuku.

Odkážte sa na nás, keď príde na čistotu - Vaša dôvera je naša záruka.

Tepovanie a parné čistenie, tepovanie kobercov, tepovanie sedačiek - RAVIMAX s.r.o.