Tepovanie a parné čistenie

Poskytujeme služby tepovania domácností a firiem. Tepujeme sedacie súpravy, kancelárske stoličky, koberce, ale aj postele, vozidlá atď. Pracujeme s kvalitnými tepovacími prostriedkami, kde v 99 % prípadoch vieme garantovať úplné odstránenie nečistôt.

Tepovanie

Ako to funguje?

Špeciálnu čistiacu chémiu na tepovanie pod tlakom vstrekujeme hlboko do tkaniny, koberca alebo látky na sedačke a spoločne s rozpustenými nečistotami odsávame. Profesionálne extrakčné tepovanie okamžite zbavuje tepovaný materiál nečistôt, mastnoty, pachov a roztočov. Vlákna koberca nie sú tak nadmerne zaťažované a nedochádza k ich vytrhávaniu a poškodzovaniu. Pri tepovaní získavajú materiály pôvodné vlastnosti, sviežu vôňu a oživené farby.

Čistenie parou

Parné čistenie je vhodné najmä pri čistení sociálnych zariadení či kuchynských liniek. Čistenie parou resp. parný lúč s teplotou viac ako 175 stupňov celzia sa dostane aj na miesta, ktoré nie sú bežne dostupné, ako napríklad odpad v kuchynskej linke. Parné čistenie však nie je vhodné pre všetky druhy materiálov.

Flexibilita

Samozrejmosťou je poskytovať danú službu aj v teréne. Prídeme za vami kde vám to bude vyhovovať. Náš tím je pripravený vyraziť podľa požiadaviek klienta.

Mám záujem

napíšte nám
kontaktujte nás